Radyo dinle, Canlı radyo dinle

twitter'da paylaş Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Benzer Radyolar

PowerTürk

Power Türk “Power Medya Grup” tarafından 1 Şubat 2001 yılında kurulan Powertürk popüler müziğin yeni adresi olmak amacı ile yola çıkmıştır. Kısa zamanda müziğe verdiği önem ile birçok radyo kanalı arasından sıyrılan Powertürk özellikle gençlerin ilgisini kendisinde toplamayı başarmıştır. Yılların geçmesi ile popüler müziğin Türk pop alanında yoluna devam eden Powertürk dinle söyleşi, yarışma ve nostalji pop köşeleri ile oldukça fazla ilgi görmektedir.

Power Türk

Hakkında Bilgiler
Radyolar arasında haber ve söyleşi tarzındaki programların en az olduğu, bu programlar yerine önemi müziğin kendisine veren sayılı radyolardandır. Bu özelliği ile özellikle yolculuk esnasında dinlenen radyoların başında geliyor. Merkezi İstanbul olmasına rağmen ulusal çapta yayın yapan Powertürk canlı dinle uydu ve internet kanallarından

Danoday.com.

est Source For Flexible Jobs’>Best Source For Flexible Jobs

setrain & Potty Train Any Dog’>How To Housetrain & Potty Train Any Dog

dinlenebilmektedir. Eğer Türk Pop tarzından hoşlanıyor ve gereksiz sohbetler yerine müzikle zamanınızı geçirmek istiyorsanız POWERTÜRK alanındaki en iyi radyolardan biridir.

Power Türk

İletişim Bilgileri
Posta Adresi
Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: hello@powerturk.com || Teknik sorunlar için: powerteknik@powerturk.com

Power Türk

Frekans Bilgileri
Power Türk İstanbul üzerinden yayın yapmasına rağmen, İstanbul dışında 8 ilimizde radyo frekans ayarı yapılarak dinlenebilmektedir. PowerTürk dinleyebileceğiniz iller ve frekansları;
Ankara 106.9
İstanbul 99.7
İzmir 105.7
Adana 94.7
Antalya 105.7
Bursa 90.7
Kırşehir 95.7
Muğla 103.7

Yukarıdaki frekanslar ile Powertürk dinle radyoyu canlı olarak radyonuzdan dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Powertürk ile beraber birçok farklı kategoride yayın yapan müzik radyolarınıda Online ve canlı dinleyebilirsiniz. Radyoyeri sunar iyi dinlemeler.

zp8497586rq
zp8497586rq
zp8497586rq

PowerTürk Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlara Kapalıdır.

Son Yorumlar

Copyright 2010 Tüm Hakları Saklıdır. - RadyoYeri.Com Türkiye'nin en çok dinlenen Radyo Dinle Sitesidir. radyo dinle